کارگاه ها

کارگاه روش تحقیق و آموزش مقاله نویسی

کارگاه روش تحقیق و آموزش مقاله نویسی

مؤسسه فرزانگان اندیشمند مسعود (فام) اقدام به برگزاری کارگاه آموزش اصول روش تحقیق و مقاله نویسی ****با تضمین چاپ مقاله نوشته شده در کارگاه توسط کارآموز**** در معتبرترین مجلات داخلی و بین المللی در کوتاه ترین زمان ممکن می کند.

 

با توجه به اهمیت و جایگاه مقاله نویسی در تحقیقات علمی و نقش مقالات در گسترش مفاهیم تازه در حوزه های گوناگون از سویی و تأثیر کمی و کیفی آن در ارتقای سطح علمی و حرفه ای نویسنده، امروزه اقبال بسیاری به سمت نگارش مقاله وجود دارد. این در حالی است که گاهی مشاهده می شود دانشجویان تحقیقات و مطالعات وسیعی را نیز به انجام رسانیده و داده ها و نتایج بسیار مطلوبی برای ارائه در اختیار دارند، اما به دلیل نبود آگاهی از اصول نگارش مقاله، اعتماد به نفس کافی را نداشته و نمی توانند داده ها و اطلاعات ارزشمند خود را آنچنان که شایسته است به نگارش در بیاورند و همه تلاشها ناتمام رها می شود و یا به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

دوره آموزش مقاله نویسی در مؤسسه فرزانگان اندیشمند مسعود، به آموزش عملی فرایند به ثمر رساندن یک مقاله از مرحله انتخاب موضوع و عنوان، چکیده، مقدمه، پیشینه پژوهش، متن و نتیجه گیری، استناد دهی، نحوه استفاده از منابع و مطالعات خواهد پرداخت و پژوهشگران با چارچوب های نگارش مقاله و دشواری ها و تمهیدات نظری و عملی آن آشنا می‌شوند و برخی از مهارت های لازم برای نگارش مقاله را پیدا می‌کنند.

دوره آموزش مقاله نویسی حرفه‌ای، دوره‌ای است که در آن فرد با تمام مهارت‌های نگارش مقاله ISI بین المللی و تمام استانداردهای بین المللی مقاله نویسی آشنا می‌شود. این دوره مقاله نویسی تحت نظارت مدرسین مجرب مقاله نویسی ISI که دارای بیش از ۱۵۰ مقاله در این حوزه می‌باشند و همزمان داور بین المللی مقالات ISI و ادیتور چند مجله و نشریه خارجی نیز می باشند، برگزار می‌شود.

مؤسسه فرزانگان اندیشمند مسعود (فام) اقدام به برگزاری کارگاه آموزش اصول روش تحقیق و مقاله نویسی ****با تضمین چاپ مقاله نوشته شده در کارگاه توسط کارآموز**** در معتبرترین مجلات داخلی و بین المللی در کوتاه ترین زمان ممکن می کند.

 

؟؟این کارگاه برای چه کسانی مفید است؟؟

این کارگاه می تواند مورد استفاده کلیه دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی، پژوهشگران، معلمان، تمامی متخصصان و علاقمندان علوم پزشکی و علوم آزمایشگاهی، دانشجویان علوم پزشکی، علوم پایه، بیوتکنولوژی، زسیت شناسی، زیست فناوری، علوم آزمایشگاهی، دندانپزشکی و سایر رشته های مرتبط با علوم پزشکی و پیراپزشکی که علاقمند به چاپ مقاله در مجلات معتبر و فراگیری فرایند آن هستند، قرار بگیرد.

شما دانشجویان و پژوهشگران گرامی با شرکت در کارگاه آموزش اصول مقاله نویسی و روش تحقیق در مؤسسه فرزانگان اندیشمند مسعود می توانید گام به گام به نوشتن، ویرایش و سابمیشن مقاله ی خود پرداخته و از پذیرش مقاله خود به صورت تضمینی در معتبرترین مجلات ایرانی و خارجی بهره مند شوید.

محل برگزاری: بلوار میرداماد، نرسیده به ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک ۳۵۳، طبقه اول، مؤسسه فرزانگان اندیشمند مسعود (فام)
جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه به غیر از پنجشنبه ها از ساعت ۸ الی ۱۶ با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۸۸۱۹۳۸۱۸

۸۸۱۹۳۸۱۹

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
بستن