دوره پذیرش و خونگیری تخصصی آزمایشگاه

در این دوره 10 جلسه ای، شما با تمام مهارت های لازم برای پذیرش و خونگیری در آزمایشگاه آشنا خواهید شد.

0
تومان3.500.000

دوره تخصصی HPLC (کروماتوگرافی) در آزمایشگاه مسعود

دوره تخصصی HPLC در ۸ جلسه ۲ ساعته به صورت خصوصی و کاملا عملی در آزمایشگاه مسعود تهران برگزار می شود. در این دوره شما با اجزای دستگاه HPLC، نحوه کار با آن و نرم افزار مربوطه آشنا می شوید و با کاربردهای مختلف HPLC از جمله تست های ویتامین D و هموگلوبین HbA1c، آنالیز داروها، آمینواسیدها و پروتئین ها آشنا خواهید شد.

0
تومان6.000.000

دوره تخصصی بایوپایتون

در این دوره 8 جلسه ای، شما با اصول و روش های برنامه نویسی با بایوپایتون برای تحلیل داده های زیستی آشنا خواهید شد.

0
تومان2.700.000

دوره تخصصی بیوانفورماتیک

در این دوره 12 جلسه ای، شما با اصول و روش های مختلف بیوانفورماتیک آشنا خواهید شد و به طور عملی با نرم افزارهای مختلف این حوزه کار خواهید کرد.

0
تومان4.200.000

دوره تخصصی بیوشیمی

در این دوره 8 جلسه ای، شما با اصول و روش های کار با اتوآنالایزرهای بخش بیوشیمی آشنا خواهید شد و به طور عملی با نمونه های بیمار کار خواهید کرد.

0
تومان5.000.000

دوره تخصصی فلوسایتومتری

در این دوره 5 جلسه ای، شما با اصول و روش های کار با دستگاه فلوسایتومتری آشنا خواهید شد و به طور عملی با نمونه های بیمار کار خواهید کرد.

0
تومان5.000.000

دوره تخصصی هماتولوژی

در این دوره 4 جلسه ای، شما با اصول و روش های کار با دستگاه های stago- sysma Xn100 –sedimex و دستگاه رنگ آمیزی هماتولوژی آشنا خواهید شد و به طور عملی با نمونه های بیمار کار خواهید کرد.

0
تومان5.000.000

دوره جامع علوم آزمایشگاهی

دوره جامع علوم آزمایشگاهی فام برای دانشجویان علوم پایه و علوم آزمایشگاهی که به دنبال تقویت رزومه و اپلای هستند، مناسب است. این دوره شامل ۸۰% آموزش عملی و ۲۰% آموزش تئوری است و در ۳۶ جلسه ۳ ساعته (مجموعا تقریبا ۱۱۰ ساعت) در طول هفته و آخر هفته ها به صورت فشرده برگزار می شود.در این دوره مباحث مختلفی از جمله خونگیری، پذیرش، بیوشیمی، هماتولوژی، ایمونولوژی، ژنتیک مولکولی، آنالیز ادرار، میکروب، قارچ، انگل، کنترل کیفی و مایکوباکتریولوژی به صورت عملی و تئوری آموزش داده می شود.

0
تومان9.000.000

دوره کارآموزی تخصصی ژنتیک مولکولی

دوره کارآموزی تخصصی ژنتیک مولکولی در ۲۰ جلسه ۳ الی ۴ ساعته در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه ها به صورت فشرده برگزار می شود.در این دوره شما با اصول ایمنی در آزمایشگاه، محلول سازی و بافرسازی، استخراج DNA از خون، ژل الکتروفورز، نانودراپ، طراحی پرایمر، PCR، ARMS PCR، RFLP-PCR، الکتروفورز عمودی، استخراج RNA، سنتز CDNA، Real Time PCR و Sanger Sequencing آشنا خواهید شد.80 درصد این دوره عملی و 20 درصد تئوری است و شما به طور عملی با تجهیزات مختلف آزمایشگاه مولکولی کار خواهید کرد.

0
تومان7.500.000

دوره جامع علوم آزمایشگاهی

دوره جامع علوم آزمایشگاهی یک دوره آموزشی جامع و فشرده است که به شما دانش و مهارت های لازم برای کار در آزمایشگاه های تشخیص طبی را ارائه می دهد. این دوره شامل مباحث تئوری و عملی در زمینه های مختلف علوم آزمایشگاهی از جمله:

 • هماتولوژی: مطالعه خون و اجزای آن
 • بیوشیمی: مطالعه ساختار و عملکرد مولکول های زیستی
 • میکروب شناسی: مطالعه میکروارگانیسم ها و بیماری های عفونی
 • ایمونولوژی: مطالعه سیستم ایمنی بدن
 • پارازیت شناسی: مطالعه انگل ها و بیماری های انگلی
 • ژنتیک مولکولی: مطالعه ساختار و عملکرد ژن ها
 • آزمایش ادرار: مطالعه ادرار و اجزای آن
 • سرولوژی: مطالعه آنتی بادی ها و آنتی ژن ها در خون

علاوه بر این، دوره جامع علوم آزمایشگاهی شامل آموزش مهارت های عملی مانند:

 • پذیرش و خونگیری: نحوه جمع آوری نمونه های خون و سایر مایعات بدن
 • کار با تجهیزات آزمایشگاهی: نحوه استفاده از میکروسکوپ، سانتریفیوژ، اسپکتروفتومتر و سایر تجهیزات آزمایشگاهی
 • انجام آزمایش های مختلف: نحوه انجام آزمایش های مختلف خون، ادرار و سایر مایعات بدن
 • تجزیه و تحلیل نتایج: نحوه تفسیر نتایج آزمایش ها و گزارش آنها به پزشکان

دوره جامع علوم آزمایشگاهی برای افرادی که علاقه مند به کار در زمینه علوم آزمایشگاهی هستند و یا می خواهند دانش و مهارت های خود را در این زمینه ارتقا دهند، مناسب است. این دوره می تواند به شما کمک کند تا در یک آزمایشگاه تشخیص طبی، بیمارستان، کلینیک یا مرکز تحقیقاتی شغل پیدا کنید.

دوره های تخصصی علوم آزمایشگاهی

علاوه بر دوره جامع علوم آزمایشگاهی، دوره های تخصصی متعددی نیز در زمینه های مختلف علوم آزمایشگاهی ارائه می شود. این دوره ها برای افرادی که می خواهند دانش و مهارت خود را در یک زمینه خاص از علوم آزمایشگاهی ارتقا دهند، مناسب است. برخی از دوره های تخصصی علوم آزمایشگاهی عبارتند از:

انتخاب دوره تخصصی مناسب به علایق و اهداف شما بستگی دارد.

انتخاب دوره مناسب

اگر به دنبال یک دوره جامع و فشرده هستید که به شما دانش و مهارت های لازم برای کار در آزمایشگاه های تشخیص طبی را ارائه دهد، دوره جامع علوم آزمایشگاهی انتخاب مناسبی برای شما است.

اگر می خواهید دانش و مهارت خود را در یک زمینه خاص از علوم آزمایشگاهی ارتقا دهید، می توانید در دوره های تخصصی علوم آزمایشگاهی شرکت کنید.

برای انتخاب دوره مناسب، می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۱۹۳۸۱۸ – ۰۲۱۸۸۱۹۳۸۱۹ – ۰۹۱۲۶۲۲۸۴۲۳ تماس حاصل فرمایید .